Дома Актуелно Во живо Струшкиот ракометен турнир ВО ЖИВО: Струга – Вардар! 🎥

Струшкиот ракометен турнир ВО ЖИВО: Струга – Вардар! 🎥

Денес започна традиционалниот Струшки ракометен турнир.

Во овој момент играат екипите на РК Струга и Вардар – гледајте го овој натпревар ВО ЖИВО.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Во живо

Проверете

ВО ЖИВО: Карабах – Силекс!

Денес од 18:00 часот кратовски Силекс после 22 години повторно игра во квалификациите за Л…