Дома Луд Спорт Скандал: Ѕвездата на Сити нападнал девојка и ги соблекол панталоните🎥

Скандал: Ѕвездата на Сити нападнал девојка и ги соблекол панталоните🎥


Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим!↓↓↓Фудбалерот на Манчестер Сити и англиски репрезентативец, Кајл Вокер, ја згрози јавноста со најновиот инцидент и предизвика скандал на Островот.

Тој лудувал во ноќен бар, ги соблекувал панталоните и сексуално вознемирувал девојка која ја пипкал за градите.

„Сан“ објави видео од скандалот, по што сега на Кајл Вокер му се заканува и суспензија од Премиерлигата поради вулгарното однесување во јавноста.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Инзаги: Во време на ВАР срамота да се изгуби дерби на ваков начин

Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим!↓↓↓ Слично како и во „Ел Класико…