Дома Македонски спорт Сега нема офсајд! Елмас за 1:0! (ВИДЕО)

Сега нема офсајд! Елмас за 1:0! (ВИДЕО)

0

На стартот од второто полувреме Македонија стигнува до предност! Елиф Елмас погодува за наша предност!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Македонски спорт

Проверете

Левандовски: На Македонија и дозволивме само удари од далечина

Вчера Македонија претрпе пораз од Полска и така шансите за пласман на ЕП преку квалификаци…