Дома Офсајд Пукна нов скандал: Нејмар заедно со ѕвездите на Реал и Тотенхем организирал оргии!

Пукна нов скандал: Нејмар заедно со ѕвездите на Реал и Тотенхем организирал оргии!

Новинарот, Матеус Балди пишува дека тројцата репрезентативци на Бразил, Нејмар, Винисиус и Ришарлисон организирале оргии по натпреварот против Венецуела во јужноамериканските квалификации.

Бразил изненадувачки одигра 1:1, но тоа очигледно не ги погодило премногу тројцата фудбалери.


Дерби до Дерби! Комплетен фудбалски викенд ↓↓↓


„По натпреварот со Венецуела, Нејмар одлучил да направи журка во лускузниот хотел. Некои девојки биле присутни на забавата, а по старото правило мобилните телефони ги оставиле на влезот“, пренесуваат медиумите.

Сепак, низ градот според информациите на Балди се ширела аудиоснимка.

„Во аудиоснимката која кружи низ градот, една жена тврди дека Нејмар останал со Ребека Рибеиро, Винисиус Жуниор со Летиција Согиро, а Ришарлисон со Рита Лопезс. Летисија била и забележана кога го напуштила хотелот во кој престојувала бразилската репрезентација“, објави познатиот новинар.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Скапоцениот Украинец на Челзи во проблем: Сакал да заведе атрактивна Русинка! 📸

Украинскиот фудбалер и играч на Челзи, Михаило Мудрик се нajde во проблем поради неговиот …