Дома Офсајд Порно актерка објави видео: Напаѓачот на Челзи и бара – голи фотографии! 🎥

Порно актерка објави видео: Напаѓачот на Челзи и бара – голи фотографии! 🎥

Астрид Вет која е боксерска, но и снима филмови за возрасни објави разговор со напаѓачот на Челзи Николас Џексон кој бара од нејзе да му испрати голи фотографии.

Вет се снима тврдејќи дека разговара со играчот на Челзи кој одреден период добива критики за својата форма и ова видео само дополнително ги налути навивачите.


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Во редовите на Челзи, Џексон пристигна минатото лето од Вилјареал за сума од 37 милиони евра.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Шпанската ceкс-бомба: Зборуваат дека сум спиела со половина тим на Реал Мадрид…

Додека нејзиниот братучед стекна слава со играњето за Реал Мадрид и репрезентацијата на Шп…