Дома Фудбал Останато Погледнете како ужива Ноер во Хрватска со песна од Томпсон (ВИДЕО)

Погледнете како ужива Ноер во Хрватска со песна од Томпсон (ВИДЕО)

Германскиот голман Мануел Ноер по напорната сезона со Баерн и освоените трофеј ужива во својот одмор.

Летниот одмор Ноер го поминува во Хрватска, а сега се појави и видео на кое се гледа дека и тоа како му е добро. Ноер е снимен како се забавува и на брод и пее песна од хрватскиот изведувач Томпсон.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

„Нема да дозволам ВАРентино да ја контролира Ла Лига“

Тони Фреиша продолжува со агресивната кампања за прв човек на Барселона. Прво вети 250 мил…