Дома Офсајд Погледнете како се забавува „лордот“ Никлас Бендтнер (ВИДЕО)

Погледнете како се забавува „лордот“ Никлас Бендтнер (ВИДЕО)

0

Никлас Бендтнер повторно се најде на насловните страни на таблоидите.

Кариерата на овој поранешен напаѓач на повеќе клубови веќе неколку години е во пад и тоа најмногу е така веројатно поради неговиот карактер и немирен дуг.

Сега на интернет се појави едно видео на кое се гледа дека популарниот „лорд“ добро се забавува.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Внимание: Линдзи Вон се појави во проѕирен фустан! (ФОТО)

Иако денес е пензионирана, Лидзи Вон и понатаму привлекува големо внимание од јавноста пор…