Дома Офсајд Папараците ги „уловија“ Роналдо и Георгина во Сен Тропе (фото)

Папараците ги „уловија“ Роналдо и Георгина во Сен Тропе (фото)

0

Славниот португалски фудбалер Кристиано Роналдо заедно со неговата згодна сопруга Георгина Родригез мерачеа на приватна јахта во престижното и монденско летно одморалиште Сен Тропе.

За време на нивното летување во оваа популарна и елитна француска дестинација, папараците го „уловија“ славниот пар за време на опуштеното уживање на приватната јахта.

Роналдо, со своето милионско богатство, е познат по тоа дека не штеди кога станува збор за уживање на егзотични и луксузни дестинации.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ако овие две „тенисерки“ закажат меч тој сигурно не би сакале да го пропуштите (ВИДЕО)

Овие денови главна тема во спортскиот свет е Вимблдон, а на таа тема на друштвените мрежи …