Дома Луд Спорт Нејмар им покажа среден прст на сите кои мислат дека е дебел🎥

Нејмар им покажа среден прст на сите кои мислат дека е дебел🎥

Бразилскиот репрезентативец Нејмар се појави во јавност по подолг период и шокираше со својот изглед. Бразилските медиуми тврдат дека тој за време на рехабилитацијата се здебелил повеќе од десетина килограми.

Тоа го испровоцира Нејмар да испрати порака преку Инстаграм и им покажа среден прст на сите јехтери кои го исмеваа за килограмите.


ТОП викенд: Битка за Манчестер и две дербија во Италија! ↓↓↓


Бразилската фудбалска ѕвезда го покажа стомакот кој е прилично рамен, и не ја пропушти шансата да испрати порака со сите кои велат дека е дебел, со покажување на среден прст.

„Имам вишок килограми, јас дебел? Не мислам така. Пу.ете го хејтери“, кажа Нејмар и покажа среден прст.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Манчестер Јунајтед ја сака ѕвездата на Наполи

Квича Кварацхелија беше вистинско откритие на Серија А минатата сезона и го привлече внима…