Дома Офсајд Некој за фудбалче со Дилета?

Некој за фудбалче со Дилета?

Дилета Леота едноставно е луда по фудбалот.

Атрактивната водителка едвај чека да продолжи фудбалот на Апенините, а на тоа ќе почека нешто повеќе од две недели.

Додека чека, таа ја искористи шансата да заигра фудбалче, а очигледно дека е натпреварувачки настроена.

Некој за фудбалче со Дилета? 🙂

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Дилета објави фотографија и доби коментар од Златан (ФОТО)

Aтрактивната Дилета Леота го привлече вниманието и на Златан Ибрахимовиќ. Дилета според фо…