Дома Останати Кошарка НБА На американска телевизија објавено видео од падот на хеликоптерот на Коби (ВИДЕО)

На американска телевизија објавено видео од падот на хеликоптерот на Коби (ВИДЕО)

Не престануваат да пристигнуваат нови информации за падот на хеликоптерот во кој животот го загуби Коби Брајант, неговата ќерка и уште седум лица.

Сега во емисијата „Inside Edition“ објави видео од последните моменти во кое се гледа како хеликоптерот без контролата оди кон земјата.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In НБА

Проверете

Вечерва ќе се гледа ЛШ на Арена!

Објавата дека операторите во земјава нема да пренесуваат ништо друго освен МТВ поради зако…