Дома Останати Кошарка НБА „Моли се да не сум трудна“ – порноактерка ја нападна НБА ѕвездата!

„Моли се да не сум трудна“ – порноактерка ја нападна НБА ѕвездата!


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Кошаркарот на НБА тимот, Њу Орлеанс, Зион Вилијамсон се најде во незгодна ситуација откако објави дека неговата девојка Акема е трудна.

Убавиот момент за Вилијамсон го расипа Мориа Милс, порноактерка која тврди дека во последниот период неколку пати спиела со Вилијамсон.

Девоката на Вилијамсон во вторникот вечерта напиша дека детето би требало да се роди во ноември. Тоа требаше да биде среќен момент за парот, но се појави порноактерката која го обвини Зион.

„Се надевам дека не сум трудна бидејќи ми доцни. Бев со тебе минатата недела во Њу Орлеанс и не можеше да ми кажеш дека си „напумпал“ некоја девојка по се што направив за тебе. Ти дозволив да имаме се*с повеќе пати без заштита и ова ми го правиш? Си го доведуваш животот во опасност спиејќи со толку жени без заштита“, објави Милс на друштвените мрежи.

Вилијамсон со големи очекувања влезе во НБА откако во 2019 година беше прв избор на драфтот. Но, бројните повреди го спречија да ги оправда очекувањата со Пеликанс доби петгодишен договор вреден 213 милиони долари. Сезонава одигра само 29 натпревари.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In НБА

Проверете

Во НБА заработува милиони, а се пожали на скапото гориво – во Македонија ќе платеше скоро двојно повеќе!

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ НБА ѕвездата од редов…