Дома Офсајд Кој би рекол дека родила три деца: Сопругата на Меси „гори“ на Ибица! (ФОТО)

Кој би рекол дека родила три деца: Сопругата на Меси „гори“ на Ибица! (ФОТО)


Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓Фудбалерите на Барселона добија неколку слободни денови пред почетокот на подготовките за Лигата на шампиони.

Барселона сезонава не игра добро, па останаа без трофеите во Купот и Ла Лига, а единствено што им остана е борбата за трофејот во елитното натпреварување.

Лионел Меси заедно со неговото семејство реши да замине на Ибица, каде што се одмараше во претходните неколку денови, а од одморот се појавија неколку нови фотографии.

Неговата сопруга Антонела ги воодушеви сите со својот изглед, па многумина порачаа дека изгледа совршено, па никој не би помислил дека родила дури три деца.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Фудбалер на Бока осуден на 25 месеци затворска казна за претепување на својата девојка

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓ Колумбискиот фудбалер Себастијан Виља кој од 2018 г…