Дома Видео И тој е само човек: Големо промашување на Халанд 🎥

И тој е само човек: Големо промашување на Халанд 🎥

Борусија Дортмунд вечерва игра против Бешикташ, Ерлинг Халанд веќе се запиша во листата на стрелци, но имаше и едно големо промашување.

На вакви ситуации од Норвежанецот, не сме навикнати, но на сите им се случува.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Евра го исмејуваше Кристиано за проблемот со овците во Манчестер 🎥

Во англиските медиуми вчера се појави вест дека Кристиано Роналдо морал да се пресели од д…