Дома Луд Спорт ИНТЕРНЕТОТ ГОРИ: Ново ХИТ видео на Ѓоковиќ!

ИНТЕРНЕТОТ ГОРИ: Ново ХИТ видео на Ѓоковиќ!

Новак Ѓоковиќ утре стартува на Австралија Опен, па српскиот тенисер со видео преку социјалните мрежи покажа дека е одлично разположен пред стартот.


Србија многу најави, малку покажа - 9 ден ↓↓↓За време на тренингот заигра на траката, а видеото стана апсолутен хит на социјалните мрежи…Погледнете!

Someone is happy ? #Idemo Nole!!! #ausopen #novakdjokovic #djokovic

A post shared by Novak Djokovic Fan Club (@novakfanclub) on

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Масовна тепачка на дербито Зенит – Спартак🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Денес се играше …