Дома Офсајд Изненадувањето на Меси за сопругата Антонела за „Денот на вљубените“ (ФОТО)

Изненадувањето на Меси за сопругата Антонела за „Денот на вљубените“ (ФОТО)

Лионел Меси ја покажа својата романтична страна на „Денот на вљубените“ и ја изненади својата сопруга Антонела.

Меси и Антонела се долги години заедно и поминаа уште еден „Ден на вљубените“. Овој пат асот на Барселона на романтичен начин ја изненади сопругата.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Роналдо со последната фотографија од теретана го израдува понежниот пол (ФОТО)

Кристиано Роналдо продолжува да се припрема за продолжување на сезоната во својата вила во…