Дома Фудбал Останато Играчот на Наполи од 70 милиони евра годишниот одмор го поминува на посебен начин

Играчот на Наполи од 70 милиони евра годишниот одмор го поминува на посебен начин

И покрај астрономската сума која ја заработува, Осимен не заборавил каде ги направи своите први фудбалски чекори.


Србија многу најави, малку покажа - 9 ден ↓↓↓Некои играчи уште не ја завршиле сезоната поради настапот на Еуро, други уживаат со семејствата на егзотични дестинации, а Осимен одморот го поминува на еден посебен начин.

На социјалните мрежи се појавија фотографии како фудбалерот за кој Наполи плати 70 милиони евра игра фудбал со пријателите во неговото родно место.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Хрватска со пресврт до убедлива победа 🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Хрватската репре…