Дома Видео Ибра и Дилета Леота снимија атрактивна реклама

Ибра и Дилета Леота снимија атрактивна реклама

Златан Ибрахимовиќ се уште заработува многу од спонзорските договори бидејќи без дилема е еден од најпопуларните спортисти на светот.

Ибра на почетокот од годината се врати во Италија и повторно го облече дресот на Милан, а со тоа почна да пристигаат и спонзорските договори.

Швеѓанецот снимаше уште една интересна реклама и тоа со атрактивната Дилета Леота. Новинарката на својот Инстаграм профил го објави видеото од оваа реклама.

Коментарите на многумина се дека Ибра и Дилета одлично си ја завршиле работата и дека одлично изгледаат заедно.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

За да изведете вакво нешто во вода треба да имате силни нозе како Ибра🎥

Златан Ибрахимовиќ овие денови ужива во годишниот одмор. После одличната полусезона во дре…