Дома Офсајд Ибрахимовиќ новогодишната ноќ ја поминал со – Дилета Леота!?

Ибрахимовиќ новогодишната ноќ ја поминал со – Дилета Леота!?

Италијанските медиуми пишуваат за скандал во кој се вклучени Дилета Леота и Златан Ибрахимовиќ.

Познатиот магазин „Оџи“ открива детали за Ибра и атрактивната водителка. Наводно Ибрахимовиќ и Дилета заедно ја поминале новогодишната ноќ во Милано.

„Дилета и Ибрахимовиќ беа заедно за новогодишната ноќ. Нивното дружење започна во 21:20 часот и траеше се до 00:15, светлата тогаш се исклучија и повеќе не се вклучија“, пишува „Оџи“.

Инаку, ова не е првпат Ибрахимовиќ да го поврзуваат со згодната Дилета.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Mozzart дава најголеми квоти на свет: Барселона 2,55, Милан 1,80, Галатасарај 1,62!

Никаде на планетата нема да најдете поголеми квоти од оние во Mozzart. Месецот на богата ф…