Дома Офсајд Запознајте ја новата девојка на Нејмар (ФОТО)

Запознајте ја новата девојка на Нејмар (ФОТО)

Изгледа дека напаѓачот на ПСЖ си ја избра новата девојка.

Бразилскиот фудбалер имаше турбулентен период. Покрај проблемите кои ги имаше со ПСЖ, се најде и во проблеми поради обвинувања за сек*уален напад на девојка. Меѓутоа сега работите барем кога е фудбалот во прашање сме сигурни дека му одат на подобро.

Сега како што објави бразилската новинарка Фабија Оливеира Нејмар си ја избрал новата девојка.

Станува збор за поранешната девојка на колумбискиот пејач Хуан Луис Лондон Ариас познат како Малум. Наводно Нејмар и Наталија заедно се веќе со денови, а претходно се сретнувале на неколку локации.

Врската не е официјално потврдена, но парот веќе е заедно и се чека нивно заедничко појавување во јавноста.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Скандал на Островот: Бекот на Сити ни порачуваше да седиме дома, а тој се забавувал со „лесни девојки“

Кајл Вокер е најскапиот десен бек во светот, а истовремено важи и за еден од најнепримерни…