Дома Офсајд Го освои Вимблдон, а сега продава еротски снимки и фотографии 🎥

Го освои Вимблдон, а сега продава еротски снимки и фотографии 🎥

Руската убавица не успеа да се прослави во сениорската кариера како тенисерка, додека во помладите категории бепе одлична.

Софија Жук има 23 години и во тениска смисла е многу млада и ако сака би можела да ја продолжи кариерата, меѓутоа таа денес има друг начин на заработка.


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Оваа Русинка го освои јуниорскиот Вимблдон во 2015-та година, а во 2018-та беше на чекор да влезе во топ 100 во сениорска конкуренција. Меѓутоа денес тенисот не е изворот на нејзината заработка.

Атрактивната Жук има профил на „Онли Фенс“ каде што продава своите еротски снимки и фотографии за месечна преплата.

Треба да се спомене и дека Софија во тенисот имаше проблеми со повредите, па така и тоа влијаеше на нејзината спортска кариера.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Атрактивната навивачка на Аргентина со „жешка“ фотографија ги поддржа „Гаучосите“ 📸

Eдна од најпознатите аргентински навивачки дефинитивно е Сузи Кортез која редовно ја следи…