Дома Офсајд Георгина му приреди изненадување на Роналдо за роденденот (ВИДЕО)

Георгина му приреди изненадување на Роналдо за роденденот (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо вчера наполни 35 години и влезе во втората половина од четвртата деценија, но и понатаму тој игра на највисоко ниво.

Роденденот Роналдо го прослави во елитен ресторан во Торино заедно со својата поубава половина и неговиот син. Георгина се погрижи прославата на неговиот 35. роденден да не помине вообичаено. Таа на својот партнер му подари Мерцедес џип.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Скандал на Островот: Бекот на Сити ни порачуваше да седиме дома, а тој се забавувал со „лесни девојки“

Кајл Вокер е најскапиот десен бек во светот, а истовремено важи и за еден од најнепримерни…