Дома Видео Видео: Спектакуларен гол за победа!

Видео: Спектакуларен гол за победа!

Дербито во руската лига викендов го одиграа екипите на Краснодар и Зенит, а победникот беше решен во судиското продолжение и тоа со спектакуларен гол.


Германија пред елиминација!? - 8 ден ↓↓↓Буквално во последните секунди од мечот, фудбалерот на Краснодар, Окријашвили со фантастичен гол со ножички му ги донесе трите бода на својот тим против фаворизираниот Зенит.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Улична пресметка на навивачи на Англија и Велс 🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Англија и Велс ќ…