Дома Луд Спорт Видео: Најлошите повреди во историјата на фудбалот!

Видео: Најлошите повреди во историјата на фудбалот!


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓Фудбалските повреди често ги згрозуваат љубителите на овој спорт, без разлика дали станува збор за мала или тешка повреда.

Сепак, постојат тешки и многу тешки повреди, а во следното видео ќе можете да ги видите некои од најтешките повреди во историјата на фудбалот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Бербатов за првпат откри: Дарко Панчев беше мојот идол!

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓ Поранешната ѕвезда …