Дома Офсајд Видео: Атрактивната новинарка повторно ја „запали“ Италија

Видео: Атрактивната новинарка повторно ја „запали“ Италија

Италијанската спортска новинарка Дилета Леота повторно ја крена на нозе цела Италија.

Дилета Леота постојано привлекува внимание со нејзините објави на социјалните мрежи, а сега сите зборуваат за нејзиното „жешко“ видео.

Дилета покажа дека умее и тоа како вешто да игра на шипка за стриптиз, како дел од нејзиниот тренинг.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Скандал на Островот: Бекот на Сити ни порачуваше да седиме дома, а тој се забавувал со „лесни девојки“

Кајл Вокер е најскапиот десен бек во светот, а истовремено важи и за еден од најнепримерни…