Дома Офсајд Вети дека ќе се соблече, но планот пропадна поради Баерн

Вети дека ќе се соблече, но планот пропадна поради Баерн

Една од најатрактивните навивачки на Челси, Џесика Лопес имаше план да се соблече гола, само ако нејзиниот клуб ја освои ЛШ.

Очигледно е дека и самата Џесика била свесна дека треба да се случи чудо, па пред реваншот против Баерн изјави дека во случај Сините да ја освојат Европа оваа сезона ќе се соблече и ќе позира целосно гола.

Меѓутоа, Баерн и во реваншот го совлада Челси, се пласира во четвртфинале, а на навивачите ширум светот им е оневозможена желбата атрактивната навивачка да се соблече.

Но сеедно, нејзиниот Инстаграм профил е преполн со провокативни фотографии во кои мажите можат да уживаат.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Меси повеќе не е играч со најдобра оценка за додавање на ФИФА 21

EA Sports за десетина дена конечно ќе ја пушти во продажба ФИФА 21 која љубителите на виде…