Дома Офсајд Вака Мис Бум Бум го прослави голот на Меси од слободен удар

Вака Мис Бум Бум го прослави голот на Меси од слободен удар

Бомбастичната жешка убавица и Мис Бум Бум, Сузи Кортез, е толку импресионирана од Лионел Меси што секој негов гол го прославува на неа својствен провокативен и секси начин.

Така беше и со погодокот на Меси против Севиља од слободен удар, кој Сузи го прослави со разголена фотка.

„Одиме, Барса. Денес почна сезоната на голови на најдобриот на светот“, напиша покрај фотографијата на Инстаграм фаталната Сузи. Таа оваа пракса ја следи без исклучок за секој постигнат гол од Меси.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Најзгодната италијанска новинарка ги засени сите на гала вечерта во Милано (ФОТО)

Вчера во Милано беше одржана церемонијата на која за најдобар фудбалер во Серија А беше из…