Дома Луд Спорт Вака Бразилците ја „испоштоваа“ европската Лига на шампиони

Вака Бразилците ја „испоштоваа“ европската Лига на шампиони


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Креативни и провокативни – а и забавни, секако. Со голема доза на хумор, но и сексапил. Сè на сè – јак ремет и забава.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Комичен пенал и промашување на векот🎥

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Напаѓачот на Галатаса…