Дома Луд Спорт Вака Бразилците ја „испоштоваа“ европската Лига на шампиони

Вака Бразилците ја „испоштоваа“ европската Лига на шампиони


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Креативни и провокативни – а и забавни, секако. Со голема доза на хумор, но и сексапил. Сè на сè – јак ремет и забава.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Трагедија: Се преврте автобус полн со млади фудбалери, има загинати🎥

Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓ Фудбалскиот клуб Вила Марија Хелена од Брази…