Дома Видео Атракција од Кирјос: Со сервис каков што ретко се гледа ја крена публиката на нозе 🎥

Атракција од Кирјос: Со сервис каков што ретко се гледа ја крена публиката на нозе 🎥

Ник Кирјос во претходниот период беше во центарот на вниманието поради позитивните коментар за Новак Ѓокови, нешто на што јавноста не е навикната од него, а сега воодушеви со еден одличен потег на турнирот.

Кирјос изведе сервис каков што ретко се гледа на терените и предизвика овации од публиката.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Удри дете со рекет на трибините на Ролан Гарос и доби само парична казна 🎥

Ирина Камелија Бегу заработи само парична казна за инцидентот од второто коло на Ролан Гар…