Дома Офсајд Атрактивна русокоса се соблече за титулата на Сити – рај за машките очи! 📸

Атрактивна русокоса се соблече за титулата на Сити – рај за машките очи! 📸


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓Maнчестер Сити неодамна стана шампион во Премиер лигата, „граѓаните“ веќе ја прославија титулата, а помеѓу оние што славеа беше и една атрактивна навивачка на граѓаните.

Русокосата навивачи по освојувањето на титулата на избраниците на Пеп Гвардиола објави фотографија на која нема горна облека, туку само градите и се прекриени со шал во боите на клубот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Фудбалер на Бока осуден на 25 месеци затворска казна за претепување на својата девојка

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓ Колумбискиот фудбал…