Дома Офсајд Атрактивна Бразилка гола навиваше за „Кариоките“ од трибините (ФОТО)

Атрактивна Бразилка гола навиваше за „Кариоките“ од трибините (ФОТО)

0

Бразил вчера по деветти пат во својата историја стана шампион на Копа Америка.

„Кариоките“ во финалето го совладаа Перу со 3:1. На овој натпревар на трибините забележана беше една атрактивна навивачка на Бразил која на себе не носеше ништо и беше само обоена во боите на шампионот на Јужна Америка.

Девојката беше атракција на трибините и привлече големо внимание.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ако овие две „тенисерки“ закажат меч тој сигурно не би сакале да го пропуштите (ВИДЕО)

Овие денови главна тема во спортскиот свет е Вимблдон, а на таа тема на друштвените мрежи …