Дома Офсајд Атрактивната хрватска навивачка во друштво на Халанд 📸

Атрактивната хрватска навивачка во друштво на Халанд 📸

Хрватската навивачка Ивана Кнол или позната како Кнол Дол со својот атрактивен изглед привлече големо внимание на Светското првенство.

Во овие денови Хрватката е на одмор, а на социјалните мрежи се пофали со фотографија со норвешката ѕвезда Ерлинг Халанд. Двајцата се сретнале на познатото летувалиште Ибица.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Српски топ модел: Ми понудија 60.000 евра и луксузно патување да имам cекc со Ѓоковиќ!

Српската манекенка Наталија Шеќиќ тврди дека и било понудена сума од 60.000 евра и луксузн…