Дома Офсајд Атрактивната Дилета го најави враќањето на Серија А (ФОТО)

Атрактивната Дилета го најави враќањето на Серија А (ФОТО)

Aтрактивната италијанска водителка Дилета Леота со неколку фотографии го најави враќањето на Серија А по пауза од 103 денови.

Како и секогаш и овој пат таа привлече внимание со својот изглед.

„Се враќам на работа по жариштето во февруари. Запознавам нови пријатели и вистински професионалци“, порача Дилета.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Некој за фудбалче со Дилета?

Дилета Леота едноставно е луда по фудбалот. Атрактивната водителка едвај чека да продолжи …