Дома Видео Oва е најбизарното симулирање кое некогаш сте го виделе 🎥

Oва е најбизарното симулирање кое некогаш сте го виделе 🎥

Од втората лига во Малезија ни пристигнува симулирање кое за многумина е најбизарното во историјата.

Сандеј Алофаби е непознат фудбалер, сега се најде во центарот на вниманието поради бизарно симулирање. Тој прво ги провоцираше навивачите и откако малку беше оттурнат почна да се превиткува на тревникот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Првиот гол во кариерата на Кристијано Роналдо 🎥

Кристијано Роналдо својот прв гол во професионалната кариера го постигна на само 17 години…