Дома Видео „Џани не седи ќе ја направиш јајце…“ 🎥

„Џани не седи ќе ја направиш јајце…“ 🎥

Eзгјан Алиоски и неговиот Ал Ахли конечно во осмото коло дојдоа до првата победа во шампионатот на Саудиска Арабија.

Алиоски во овој натпревар беше и асистент, а после натпреварот ги искористи моментите да ужива во победата. По мечот Џани беше снимен во интересна ситуација како седи на топката.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Како Натаниел Филипс си поигра со Ибрахимовиќ и Кеси 🎥

Ливерпул вчера иако неамше резултатски императив го совлада Милан со 1:2 и така „росонерит…