Дома Офсајд Шпанската ceкс-бомба: Зборуваат дека сум спиела со половина тим на Реал Мадрид…

Шпанската ceкс-бомба: Зборуваат дека сум спиела со половина тим на Реал Мадрид…

Додека нејзиниот братучед стекна слава со играњето за Реал Мадрид и репрезентацијата на Шпанија, Алба Касиљас (31) својата слава во Шпанија ја стекнува преку телевиски реални шоуа.

Секако станува за Икер Касиљас. Нејзината репутација во Шпанија не е завидно ниво, а често се пишуваше дека спиела со неколку фудбалери на Реал Мадрид.


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


„Велат дека сум спиела со половина соблекувална на Реал Мадрид. Сакам да ви кажам дека тоа е чиста глупост. Да ми пишуваа, се јавуваа, но не ме интересираа.

Доколку бев заинтересирана можев да направам 1.000 работи со нив, меѓутоа тоа се луѓе кои те третираат како парче месо. Исто така секогаш се раскажуваат на нивните пријатели и тоа е нешто што многу ме нервира“, изјави Алба.

Во продолжение можете да погледнете како изгледа…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Српски топ модел: Ми понудија 60.000 евра и луксузно патување да имам cекc со Ѓоковиќ!

Српската манекенка Наталија Шеќиќ тврди дека и било понудена сума од 60.000 евра и луксузн…