Дома Видео Циркус кој добро ќе ве насмее – слушнете како српски новинар зборува англиски 🎥

Циркус кој добро ќе ве насмее – слушнете како српски новинар зборува англиски 🎥


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Црвена Звезда вчера го претстави репрезентативецот на Јужна Кореја Ин-Беом Хванг кој пристигна од Олимпијакос.

Новинарите добија можност да му поставуваат прашања, секако тие требаше да бидат на англиски

Меѓутоа еден новинар кој сакаше да праша „Какви се неговите чувства за Црвена Звезда и Лигата на шампионите“ очигледно не знаеше баш најдобро англиски јазик, па направи циркус.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Oсимен е лут и на соиграчите во Наполи: Помина покрај нив и одби да се поздрави 🎥

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Ситуацијата помеѓу Ви…