Дома Фудбал Останато Хит видео: Малиот Матео го ископира славјето на Меси (ВИДЕО)

Хит видео: Малиот Матео го ископира славјето на Меси (ВИДЕО)

0

Малиот Матео кој е син на Меси навистина е едно интересно дете.

Меси во една прилика зборуваше дека често пати Матео сака да го провоцира. Сега Матео одлучи да го ископира познатото славје на неговиот татко.

Погледнете како тоа изгледаше.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Ројс среде интервју влезе во расправија со новинар: Доста ми е од твоите глупости! (ВИДЕО)

Борусија Дортмунд испушти победа против Ајнтрахт во Франкфурт, а тимот кој го предводеше М…