Дома Видео Хаос: УФЦ спектакл се претвори во масовна тепачка 🎥

Хаос: УФЦ спектакл се претвори во масовна тепачка 🎥

Во Мексико Сити се одржа УФЦ настан кој место да биде спектакл се претвори во вистински хаос и масовна тепачка на трибините.

Засега не е познато што ја предизвикало тепачката, но беше очигледно дека во близина нема обезбедување или полиција.


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


Невозможно беше да се процени кој кого удира, меѓутоа можеше да се забележи дека еден човек во бела маичка помина најлошо.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Неверојатниот Дуплантис по осми пат си го сруши сопствениот рекорд

Неверојатниот Арманд Дуплантис неколку години наназад ги поместува границите во светската …