Дома Фудбал Репрезентации Фудбалерот на Реал Мадрид на собирот со репрезентацијата се појави во дуксер вреден 3.300 евра

Фудбалерот на Реал Мадрид на собирот со репрезентацијата се појави во дуксер вреден 3.300 евра

Ѕвездата на Реал Мадрид, Едуардо Камавинга (21) беше главна тема на собирот на француските репрезентативци во Клерфонтен пред пријателските натпревари во март.

Играчот од средниот ред на кралскиот клуб таму се појави во ексклузивен дуксер кој чини 3.300 евра


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Не е невообичаено фудбалерите да носат скапа облека, но овој дуксер на Камвинга стана вирален поради превисоката цена дури и за врвните фудбалери. Посебно затоа што станува збор за обичен спортски дуксер, а не некој спенцијално дизајниран.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Репрезентации

Проверете

Ал Келаифи пресреќен: Вакво нешто не сум видел во ПСЖ во последните 13 години!

Во таборот на ПСЖ владее вистинска еуфорија поради победата на овој во вчерашниот реванш о…