Дома Актуелно Фотогалерија: Детето кое израсна во херој и му „пресуди“ на Ливерпул

Фотогалерија: Детето кое израсна во херој и му „пресуди“ на Ливерпул

0
pavkov

Херојот на Црвена Звезда, Милан Павков помина долг пат играјќи во ниските лиги во Србија за да стигне до Лигата на шампионите каде што одигра фантастичен натпревар против Ливерпул.

Одличниот настап на Павков против англискиот гигант му обезбеди место да се бори за признанието играч на колото.

Сега српски „Информер“ есксклузивно претставува фотографии од семејниот албум на напаѓачот на Звезда.

https://informer.rs/sport/c-zvezda/407310/foto-ekskluzivno-zvezdin-tihi-junak-milan-pavkov-kratkih-pantalona-zvezde-lige-sampiona

 

https://informer.rs/sport/c-zvezda/407310/foto-ekskluzivno-zvezdin-tihi-junak-milan-pavkov-kratkih-pantalona-zvezde-lige-sampiona

 

https://informer.rs/sport/c-zvezda/407310/foto-ekskluzivno-zvezdin-tihi-junak-milan-pavkov-kratkih-pantalona-zvezde-lige-sampiona
https://informer.rs/sport/c-zvezda/407310/foto-ekskluzivno-zvezdin-tihi-junak-milan-pavkov-kratkih-pantalona-zvezde-lige-sampiona
https://informer.rs/sport/c-zvezda/407310/foto-ekskluzivno-zvezdin-tihi-junak-milan-pavkov-kratkih-pantalona-zvezde-lige-sampiona
https://informer.rs/sport/c-zvezda/407310/foto-ekskluzivno-zvezdin-tihi-junak-milan-pavkov-kratkih-pantalona-zvezde-lige-sampiona
https://informer.rs/sport/c-zvezda/407310/foto-ekskluzivno-zvezdin-tihi-junak-milan-pavkov-kratkih-pantalona-zvezde-lige-sampiona
Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Актуелно

Проверете

Азар ја сака ѕвездата на Ливерпул во Реал Мадрид

Еден Азар ова лето пристигна во Реал Мадрид како најголемо засилување, па сигурно Белгиецо…