Дома Фудбал Останато (Фото+Видео) Комити приредија ИЗНЕНАДУВАЊЕ: Еве како изгледаше последниот тренинг на Вардар

(Фото+Видео) Комити приредија ИЗНЕНАДУВАЊЕ: Еве како изгледаше последниот тренинг на Вардар

0

Веднаш по фудбалерите на Зенит на „Филип Втори“ истрчаа и избраниците на Чедомир Јаневски, но на тренингот на Вардар следуваше изненадување. Најверните поддржувачи на македонскиот шампион дадоа дополнителен мотив на фудбалерите пред нивниот прв натпревар на во Лигата на Европа. Погледнете дел од атмосферата на „Филип Втори“…

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Останато

Проверете

Тикет на денот: Ова се нашите предлози!

Денес на програмата е 5-то коло од Лига Европа, па ќе се обидеме да им помогнеме на љубите…