Дома Луд Спорт Фановите изненадени: Буфон целосно го промени имиџот!

Фановите изненадени: Буфон целосно го промени имиџот!


Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓Многу пати сме сведочеле на промената на имиџот на познатите личности, но легендарниот Буфон денес ги шокира своите фанови.

Имено, популарниот Џиџи е познат како еден од најатрактивните мажи во фудбалскиот свет, а денес сподели фотографии на кои се гледа комплетна промена на неговиот имиџ.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Мбапе раскрвари девојка на трубините, па направи џентлменски потег🎥

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓ ПСЖ синоќа ја освои титулата во Франција после реми…