Дома Македонски спорт Мак фудбал Утрински тренинг во Букурешт во одлична атмосфера📷

Утрински тренинг во Букурешт во одлична атмосфера📷

Македонските репрезентативци продолжуваат со припремите за првиот меч од ЕП против Австрија.

Репрезентативците во одлична атмосфера го одржаа утринскиот тренинг на стадионот на Стеауа каде ќе тренираат додека се во Букурешт.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Мак фудбал

Проверете

Нов предизвик во тренажниот процес за Рико Вуков

Македонскиот автомобилист Ристо Вуков – Рико ја стартуваше новата кампања со настап во Пор…