Дома Видео Тpaгедија во боксот: Почина млад боксер после повредите од рингот 🎥

Тpaгедија во боксот: Почина млад боксер после повредите од рингот 🎥

Од Колумбија ни пристигнуваат трагични вести. Млад боксер им подлегна на повредите заработени во рингот.


Германија пред елиминација!? - 8 ден ↓↓↓Во борбата против неговиот сонародник Хозе Муњоз, Кинонес заработил тешки повреди од кои за жал не успеа да се опорави. Борбата пред неколку дена заврши во осмата рунда кога Кинонес беше нокаутиран.

Веднаш тој бил пренесен во најблиската болница, докторите неколку дена правеа се што можеа, но на крајот за жал не успеаа да го спасат.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Улична пресметка на навивачи на Англија и Велс 🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Англија и Велс ќ…