Дома Тикет на денот Тикет на денот (сабота, 21.01.2023)

Тикет на денот (сабота, 21.01.2023)

tiket na denot

Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Понудата за денес е фантастична, па искрено и немавме проблем околу составувањето на тикетот на денот. Ова е нашиот предлог за денес.

Кристал Палас – Њукасл – 2 @ 1.91 во Mozzart

Кристал Палас не можат да се пофалат со добра форма. Тие во последно време попуштија, но сепак не може да им се замери со оглед на фактот што се на средината на табелата, а опстанокот им е единствена цел во оваа сезона. Њукасл од друга страна е едно од најпријатните изненадувања во Премиер лигата. Тие во изминатите  19 кола собраа вкупно 38 бода и се дел од зоната која води во ЛШ, а ако завршат тука, за овој тим тоа би било огромен успех. Веруваме дека на овој натпревар ќе успеат да земат нови три бода, па затоа типуваме 2 со квота 1.91 во Mozzart.

Волфсбург – Фрајбург – ГГ3+ @ 2.15 во Bet365

За Волфсбург дефинитивно паузата дојде во неправилен момент. Тие врзаа четири последователни победи и се доближија до позициите кои можат да ги одведат во Европа, но потоа за жал следуваше паузата за Мундијалот. Фрајбург веруваме дека ако продолжат со исто темпо како претходно, дека успехот им е повеќе од гарантиран. Досега овој тим го видовме во фантастично светло и не случајно се на топ позициите во Бундеслигата. Како и да е, формата на двете екипи е одлична, па очекуваме овде ефикасен и незивесен натпревар. Наш предлог е ГГ3+ со квота 2.15 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.11

Извор: Тикет на денот од Kladenje.mk

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Тикет на денот

Проверете

Тикет на денот (сабота, 28.01.2023)

Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓ Фантастичната понуда за денес ни даде можнос…