Дома Видео Супер атракција: Гол со пета каков што ретко се гледа! 🎥

Супер атракција: Гол со пета каков што ретко се гледа! 🎥

Toн Копмејнерс постигна фантастичен гол по еден центар шут од корнер со кој ја воодушеви Ервопа.

Иако сме почеток на годината овој гол сигурно ќе влезе во конкуренција за еден од најубавите во годината. Уживајте во оваа мајсторија:

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Челзи го отпушти Лампард!

Френк Лампард доби отказ во Челзи после 18 месеци поминати во клубот. Денес раководството …