Дома Офсајд Супер атрактивната тенисерка го опиша нејзиниот совршен маж: Ова се условите (ФОТО)

Супер атрактивната тенисерка го опиша нејзиниот совршен маж: Ова се условите (ФОТО)

Евгени Бушар одамна е многу позната по изгледот отколку по нејзините тениски квалитети.

Се чини дека таа го остави белиот спорт во позадина и се посвети целосно на нејзината манекенска кариера, која и оди многу добро.

Сепак, Канаѓанката е често во центарот на вниманието заради нејзините привлечни фотографии, но и поради фактот дека наплаќа за дружење со неа во хуманитарни цели.

Така, пред неколку дена доби 85.000 долари за да отиде на вечера, а сега реши да објави кој има шанса да стане нејзин дечко во реалниот живот.

Постојат неколку услови, а нејзиниот „совршен“ мора да има базен, сака да планира изненадувачки состаноци и не е голем љубител на телевизијата.

„Број три е за мене“, напиша Евгени во описот на фотографијата.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Атрактивната Дилета го најави враќањето на Серија А (ФОТО)

Aтрактивната италијанска водителка Дилета Леота со неколку фотографии го најави враќањето …