Дома Офсајд Супер атрактивната Дилета повторно мета на хакери: Објавени нови нејзини приватни фотографии! (ФОТО)

Супер атрактивната Дилета повторно мета на хакери: Објавени нови нејзини приватни фотографии! (ФОТО)

Атрактивната спортска новинарка на „ДАЗН“ и „Скај Спорт“ Дилета Леота повторно е жртва на хакерски напади.

Пред неколку години хакери успеаа до телефонот на Дилета да украдат фотографии со експлицитна содржина, но изгледа згодната Дилета не научила премногу од сопствените грешки.

„Она што се случи е навистина сериозно. Телефонот на Дилета повторно беше хакиран и одново беа објавени нејзини приватни фотографии од пред неколку години. Во овој момент нив ги споделуваат голем број луѓе“, објави „Скај Спорт“, медиумската куќа во која Дилета работи.

Наводно, освен фотографиите на јавноста на одредени страници достапно е и видео снимка од Дилета и нејзиниот партнер.

Засега самата таа не се огласила по повод оваа ситуација.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Супер атрактивната тенисерка го опиша нејзиниот совршен маж: Ова се условите (ФОТО)

Евгени Бушар одамна е многу позната по изгледот отколку по нејзините тениски квалитети. Се…