Дома Луд Спорт Судијата и фудбалерите паднаа како покосени: Пчели прекинаа натпревар (видео)

Судијата и фудбалерите паднаа како покосени: Пчели прекинаа натпревар (видео)

0

На натпреварот помеѓу репрезентациите до 17 години помеѓу Ел Салвадор и Хондурас се случи несекојдневна сцена.

Наеднаш актерите на мечот беа нападнати од рој пчели кои го прекинаа натпреварот!

Судијата нареди сите играчи да легнат на трева, а прекинот траеше цели 5 минути… Погледнете!

Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

За Јанис Антетокумпо е спремен најголемиот договор во историјата на НБА!

Јанис Антетокумпо оваа сезона веројатно ќе биде прогласен за МВП во НБА лигата, а наскоро …